۲ مرکز معاینه فنی خودرو در ایام نوروز فعال است


۲ مرکز معاینه فنی خودرو در ایام نوروز فعال است

رییس ستاد معاینه فنی خودرو شهرداری اصفهان از فعالیت دو مرکز معاینه فنی خودرو در نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: این مراکز از روز ۲۹ اسفندماه فعال می‌شود و به جز روزهای اول و سیزدهم فروردین ۹۸ در سایر ایام حتی روزهای جمعه به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کند.

جمشید جمشیدیان اظهارکرد: دو مرکز معاینه فنی خودرو که در ایام نوروز ۹۸ به شهروندان ارائه خدمت خواهند کرد شامل مراکز معاینه جی در خیابان همدانیان و مرکز معاینه فنی تاکسیرانی در بلوار فرزانگان است.

معاون مالی اداری سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان افزود: اسفندماه هر سال با تراکم مراجعه‌کنندگان برای معاینه فنی مواجه می‌شویم، زیرا آن دسته از شهروندانی که کارت معاینه فنی را در اسفندماه دریافت کردند، همه ساله در این ماه مجبور به مراجعه هستند، از این رو توصیه می‌شود زمان‌های غیرپیک را برای انجام معاینه فنی اقدام کنند تا از ازدحام جمعیت در مراکز معاینه فنی جلوگیری و خدمت‌رسانی با کیفیت ارائه شود.

وی با بیان اینکه اگر شهروندان قصد مسافرت در ایام نوروز ندارند با توجه به فعالیت دو مرکز معاینه فنی خودرو در نوروز ۹۸ به این مراکز مراجعه کنند تصریح کرد: شهروندان و مسافران نوروزی می‌توانند علاوه بر روزهای شنبه الی پنج شنبه در روزهای جمعه نیز به غیر از روزهای اول تا ۱۳ فروردین ۹۸ به مراکز مکانیزه معاینه فنی مراجعه کنند.

رییس ستاد معاینه فنی خودرو شهرداری اصفهان ادامه داد: در حال حاضر ظرفیت معاینه فنی ۲۵۰۰ خودرو سبک در یک شیفت کاری هشت ساعته وجود دارد، اما در صورتی که مراجعات افزایش داشته باشد آمادگی داریم مراکز را به صورت شبانه روزی فعال کنیم تا پاسخگوی  شهروندان باشند.